Galeria

Pantomograf Hyperion CEPH 3DTS

Pantomograf cyfrowy - Hyperion CEPH 3DTS służy nam do wykonywania usług stomatologicznych z zakresu radiologii. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają morfologicznie rozpoznać twarz pacjenta w pełnej automatyce.


Hyperion CEPH 3DTS automatycznie sprawdza wysokość i szerokość czaszki, ustawia głowę pacjenta w prawidłowej pozycji, niwelując możliwe asymetrie dzięki niezależnemu ruchowi lewej i prawej podpórki.


W przypadku tego urządzenia ustawienie twarzą w twarz jest komfortowe dla lekarza i pacjenta.
Ponadto urządzenie umożliwia cyfrowy zapis zdjęć, możliwość edycji w specjalistycznym oprogramowaniu 3DTS, które jest przydatne w implantologii, ortodoncji i protetyce.


Zakup urządzenia pozwoli nam na dywersyfikację oferty, jej uatrakcyjnienie a co za tym idzie zwiększenie konkurencyjności i w efekcie zdobycie nowych klientów.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia, począwszy od dzieci i skończywszy na najstarszych pacjentach.

Rejestracja on-line !

Zapraszamy do korzystania z możliwości internetowej rezerwacji wizyt w naszym gabinecie.Aktulaności


Sedacja wziewna

Nowość!

Miło nam poinformować, że ofertę naszego gabinetu poszerzyliśmy o kolejne usługi. Nasi pacjenci mogą skorzystać z zabiegu se ...więcej

Mikroskop OPMI Pico

Mikroskop zabiegowy Carl Zeiss OPMI Pico to nowoczesny, kompaktowy mikroskop diagnostyczno-operacyjny dla stomatologii, o znakomitych parametrach technicznych.


Firma Carl Z ...więcej

Pantomograf Hyperion CEPH 3DTS

Pantomograf cyfrowy - Hyperion CEPH 3DTS służy nam do wykonywania usług stomatologicznych z zakresu radiologii. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają morf ...więcej

Skaner D 800 3Shape

Skaner D 800 firmy 3Shape wykorzystuje najnowocześniejszą na rynku technologię skanowania 3D. Urządzenie pozwala na ulepszenie usług stomatologicznych w zakresie protetyki, ortodoncj ...więcej